SCHŮZKA 22.5.
Naši nejmilejší broučci,😜
PO DLOUHEEEEEEEEEE DOBĚ SE KONEČNĚ UVIDÍME!!!🥳
Sraz je v pátek v 16:00 u kostela, kde budeme i v 18:00 končit, s sebou si vezmi pití, svačinku, deníček a propisku, kartičku nebo 2 lístky na MHD,kdo má tak kroniku a plyšáka Ferdu,😍 a hlavně SPOUUUSTU dobré nálady🌞
UŽ SE MOC MOC TĚŠÍMEEEE🎉
L ✨α A🌟
telefon: +420 731 646 833
telefon: +420 703 347 911